בריכת שחייה ביתית

היום כל מי שבונה בית קרקע כבר משלב על הדרך בניית בריכה.
הפתרונות שקיימים מאפשרים שילוב בריכה בגגות, מרתפים ובחצרות קטנות, בריכות מעוצבות ברמה גבוה בהשתתפות אדריכלים ומעצבים.
מי שיש לו כבר בריכה יודע כמה כייף והנאה יש בבריכה, מסיבות, אירועים משפחתיים, תאורה צבעונית, ממש שדרוג בחצר ובכלל גם בחיינו.

יש כמה סוגי בריכות וכמובן הכול תלוי כמה מקום יש בחצר ובטח כמה כסף נרצה להשקיע בבריכה.

כל אחד חולם על בית קרקע עם חצר ענקית,
גינה גדולה ועצי פרי אז למה לא להוסיף בריכה?

בריכה מתועשת עשויה מפיברגלס
מיוצרת במפעל ועשויה במקשה אחת לפי מידות שנקבעו מראש, צורת מבנה אלסטית וגמישה, אספקה מהירה, צבעים שונים, עלות נמוכה יותר מבריכת בטון, ניתן להתקין כבריכה שקועה או עילית, בבניין או מתחמים מותאמים, עמידות לאורך עשרות שנים.
חשוב לציין לא לרוקן את המים באין שימוש בבריכה, יש צורך בתחזוקה קבועה.


בריכה מתועשת עשויה מפלדה
בריכה שכל מרכיבה מיוצרים במפעל, קירות הבריכה עשויות מפלדה חזקה ומגולוונת והציפוי הפנימי של הבריכה עשוי PVC או ויניל, כל החלקים מגיעים לשטח ואז מתחילים להרכיב הכול עד שרואים בריכה.

בריכה מיציקת בטון
בריכה בנויה משלד בטון צריך בדיקה ואישור מהנדס, הצנרת מותקנת לפני יציקת הבטון, טייח מיוחד, עבודת איטום, חיפוי פסיפס זכוכית.

כל בריכה דורשת טיפול ותחזוקה שוטפת ברמה יומית, שבועית ועונתית, ניקוי הבריכה מלכלוך שנכנס לבריכה מהחצר והגינה, ואו מאתנו, בעלי חיים מגיעים לבריכה לשתות מים לעיתים אף עושים את הצרכים שלהם, מזג אויר סוער, אובך, וזה לא רק בקיץ, בחורף החשיבות גדולה יותר, גשמים והצפות למרות שאנחנו לא מתרחצים בבריכה, הבריכה הפכה לירוקה.
ניקוי והסרת לכלוך צף, ניקוי קרקעית הבריכה, קירות הבריכה, לבדוק רמת חומציות ((PH, לבדוק רמת כלור, לנקות את משאבת הסינון, לשטוף את המסנן אשר לוכד את כל החיידקים והבקטריות, פס שומן שמצטבר בחלק העליון של המים, בור איזון מלא בלכלוך, כלורינטור מלח, אלקטרודת המלח דורשת טיפול להסרת אבנית שמצטברת בה ופוגעת ביצור הכלור.