מוצרים נלווים לבריכות 

  • מגוון רחב של רובוטים

  • מוט טלסקופי

  • מברשות שונות

  • כלורינטור צף

  • רשתות שונות

  • מכשיר מלח

  • ערכות לבדיקת מי הבריכה 

  • פנסי לד

  • כימיקלים

  • גדר רשת בטיחותית

כל מה שצריך לבריכה במקום אחד

כאן ניתן למצוא כל מה שצריך לבריכה ביתית
להזמנות התקשרו 053-5331254

כיסוי לבריכה
ישנם כמה סוגים של כיסוי לבריכה וגם עשוי מחומרים שונים,

כיסוי בריכה צף \ סולארי תרמי
הוא הכיסוי הפשוט והזול ביותר עשוי ניילון בועות בעובי משתנה כיסוי זה כדי למנוע אידוי של המים ושומר על המים החמים, מגיע על גלילה ידנית סגירה ופתיחה קצת מסורבלת, מתבלה מהר בגלל השמש והכימיקלים, עף ברוח, כיסוי זה אינו בטיחותי בפני נפילה עליו.

כיסוי PVC בטיחותי
זה הכיסוי הנפוץ ביותר בעל תו תקן בטיחותי, כיסוי זה נותן מענה לכל הבעיות שקיימות כמו אידוי, לכלוך, חוסך בחשמל וכימיקלים, ניתן לפתיחה או סגירה באופן ידני, חשמלי ואו הידראולי שליטה בעזרת קוד או מפתח.

כיסוי תריס צף
זה כיסוי במראה אסתטי ויקר יותר מהקודמים, חשוב לציין כי כיסוי זה הוא אינו בטיחותי, מונע אידוי חלקי ושומר על מים חמים, חוסך בכימיקלים, אינו אוטם את הבריכה לחלוטין, עשוי מאלומיניום ופולי קרבונט עמיד בפני הכימיקלים שבמי הבריכה, מלח, קרני שמש, הכיסוי בעל מנוע המסיעה את הכיסוי על פני המים ונוגע בדפנות הבריכה.

גדר רשת בטיחותית
גדר רשת היא הפופולרית, חזקה מאוד ולא ניתנת לטיפוס, מוטות אלומיניום, ניתנת להסרה או הרכבה במהירות ובקלות, הגדר יציבה וקלת משקל, ניתן להרכיבה בצורות שונות ועל משטחים שונים כמו שיש, דק, קרמיקה, מגיע במגוון צבעים וגבהים, מונעת כניסת ילדים ואו חיות מחמד לאזור הבריכה, הרשת מחוררת ושקופה ואינה חוסמת משב רוח, עמידה בתנאי מזג אויר קיצון ולחום חריג.
תוספות: שער כניסה, מנעול לשער.
הגדר עומדת בדרישות הבטיחות של הרשויות לקבלת טופס 4.  

תאורת לד צבעונית
פריט עיצובי מרהיב אשר מכתיב את האווירה בבריכה ונוף החצר, לנורת לד 16 מצבי הפעלה הנשלטים בעזרת מפסק תאורה רגיל, כל כיבוי והדלקה משנה צבע אור. אורך חיים של הנורה 50.000 שעות, מתח עבודה V12, צריכת חשמל W50 לבין W35, 531 נורות בכל פנס. ניתן להחליף את הפנסים הישנים, חסכוני בצריכת החשמל לאומת הפנסים הישנים שצריכתם כ W300 לכל פנס.

רובוט לניקוי הבריכה
השימוש בבריכות שחיה פרטיות מתרחב וכמעט בכל בית כבר יש בריכה, ואם זאת הדרישה גדלה בשימוש הרובוט, יתרונות הרובוט היא בשמירה על בריכה צלולה, הרובוט מבריש את קרקעית הבריכה ויש גם רובוטים שמתפסים על קירות הבריכה, ההברשה מונעת התפתחות אצות וחיידקים, יתרון נוסף הוא חיסכון במים ובצורך שטיפת המסנן של הבריכה.
מגוון רחב מאוד של רובוטים נמצאים בשוק וכמובן צריך להתאים את הרובוט לסוג הבריכה, אינטקס, בטון, פסיפס, פיברגלס, ויניל, PVC, רובוט לבריכה עילית, רובוט לבריכה קטנה, בריכה גדולה.
חשוב: הרובוט לא מחליף את איש הבריכות ואינו מקצר את עבודתו.

משאבות חום לבריכה
המכשיר אינו תלוי בהספקה של חומרי בעירה למעט מתח חשמל, המשאבות חכמות כשמגיע לטמפ' רצויה מפסיק לעבוד וכשמתקרר מתחיל שוב לחמם, צריכת אנרגיה משתנה וכך חוסך באנרגיה בעזרת בקר מיוחד, הפעלה וכיבוי מרחוק, יש מערכות מחוברות לאינטרנט ובכל תקלה מתקבלת הודעה, יש משאבות אינוורטר מתקדמות.

אביזרים בסיסיים שצריך בכל בריכה
מוט טלסקופי 5 מטר, רשת עלים עמוקה, מברשת לניקוי הבריכה, כלורינטור צף, ערכה לבדיקת מי הבריכה.